İşlemci Ram Disk Fiyat aylık

STOK YOK

Sunucu Servisimi Nasıl Kullanabilirim Hizmetlerinizi veyada servislerinizi
kullanımızı hızlandırmak için başlangıç yollarını izlemeniz yeterlidir.
1
İdeal Paket
Seçimi

Projeniz için ideal paketi seçmenizin ardından satın al butonuna tıklamanız 1. adımı geçmek için yeterlidir.

2
Sipariş ve Ödeme
İşlemi

Sipariş sayfasında hizmetinizi kişiselleştirdikten sonra istenilen erişim bilgilerinizin doğru girilmesinin ardından sipariş vermeniz ve ödemenizin başarılı bir şekilde tamamlamnız 2. adımı geçmek için yeterlidir.

3
Sunucunuz Kullanıma
Hazır

Sunucunuzun kurulum işleminin tamamlanmasının ardından müşteri panelinizden erişim bilgilerini edinebilirsiniz ve hizmetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz

Sıkça Sorulan Sorular
SSD Sanal Sunucu Nedir ?

NVMe SSD diskli süper güçte fiziki sunucular üzerinde oluşturulan daha küçük ve birbirinden bağımsız sunuculardır. CPU, Bellek ve Disk gibi tüm donanımlar sanal olarak oluşturulur ve tanımlanır. Bağlı çalıştığı ana platformlar yedeklidir böylece uptime oranı %99.8'in üzerindedir.

Hangi İşletim Sistemleri Destekleniyor ?

Linux CentOS x64 Linux Debian x64 Linux Ubuntu Server x64 Linux CloudLinux x64 Windows Server 2019 x64 Standart Windows Server 2016 x64 Standart Windows Server 2012 R2 x64 Standart Windows 10 x64

Yedekleme Hizmeti Bulunuyormu ?

Evet, yedekleme ek hizmeti sunmaktayız. Paket alım esnasında seçilen gün sayısına göre yedekler alınmakta ve ihtiyaç halinde önceki günlerin sunucu imajına geri dönülebilmektedir.

Satın Aldıktan Sonra Ne zaman aktif edilir ?

Sunucu hizmetlerimiz ödeme işleminin tamamlanması ardından oluşturulan sipariş bildirimi ile TeenBilişim Teknik Ekibi tarafından 15-20 Dakika(İşlem sıklığına göre bu süre değişiklik gösterebilir.) arasında kurulum işlemi tamamlanarak aktif edilir ve kullanıma hazır hale gelir.

DDoS Koruması Mevcut mu ?

Tüm hizmetlerimizde tam zamanlı DDoS saldırılarına karşı özel DDoS atak servisleri ile DDoS paketlerinin iç ağ geçidine erişmeden koruma sağlanmanmaktadır.

İade Garantisi Varmı ?

Bunu üzlerek belirtirizki malesef Sunucu hizmetlerimizde iade garantisi bulunmamaktadır, bunun sebebi sunucu IP adreslerinin sipariş verilen sunucuya özel olarak tanımlanmasıdır.

Veri Merkezi Lokasyonlarınız Neresidir?

Tüm sunucularımız Bursa Merkez bölgesinde olan DGN Teknoloji verimerkezinde ayrılmış kafes bölümlünde barındırılmaktadır.